Treksta Lynx Boa 8 GTX saapad

Ülimalt mugavad, tehnilised jahi- ja matkasaapad.
Saapad on disainitud unikaalse Nestfit mudeli järgi, mis järgides anatoomiliselt jala kuju, tagab kandjale maksimaalse mugavuse.
Valmistatud vastupidavast nubuknahast. GORE-TEX membraanvooder annab saabastele veekindluse, säilitades samas nahksaabastele omase hingavuse.
Unikaalse BOA ketassulguri abil on jalgapanek mugav ja kinnitus ühtlaselt tugev.
Tugev ja lööke amortiseeriv tald võimaldab mugavalt liikuda ebatasasel maastikul. HYPERGRIP talla profiil annab hea pidamise nii kuival kui märjal pinnal. ICELOCK detailid tallal lisavad libisemiskindlust ka jääl ja lumel.
42-46 saabaste tellimisel pakiautomaati peame saatma need ilma karbita, kuna pakendi mõõdud ületavad automaadis lubatut.
199,90 €
37
48
240
320
  • Rõivaste või jalanõude tellimisel palume sobiva suuruse leidmiseks sisestada kandja pikkus, kaal ja vööümbermõõt või jalanõudel labajala pikkus ja kinganumber. Tootjatel on erinevad numeratsioonid, seega teeme valiku Teie mõõtude ja valmistaja andmete põhjal.
 

 

 

 

Vastupidavast nubuknahast pealis, vettpidav ja hingav GORE-TEX membraanvooder. Kõik õmblused teibitud GORE-SEAM teibiga.
BOA kinnitussüsteem on valmistatud tugevatest kulumiskindlatest materjalidest. Paelte pingutamine on sujuv ja ühtlane. Saabaste jalgapanek ja ära võtmine on muudetud ülimalt mugavaks.
NESTFIT disain muudab saapad eriti hästiistuvaiks. See on anatoomiline saapakonstrukstioon, mis piltlikult ei suru jalga olemasolevasse saapasse, vaid on ehitatud jala ümber. NESTFIT on välja töötatud, võttes aluseks üle 20 000 erineva jala mõõtmistulemused.
Treksta IST tallakonstruktsioon annab suurepärased kõndimisomadused ebatasasel pinnasel, amortiseerides lööke ja jaotades raskust ühtlasemalt.
HYPERGRIP tald tagab hea pidamise nii kuivadel kui ka märgadel pindadel. Tallamaterjalis ei ole tehtud kompromissi kulumiskindluse ja pidamise vahel. See on valmistatud kõrge kulumiskindlusega kummisegust.
ICELOCK patenteeritud tehnoloogia annab hea pidamise lumel ja jääl. See saavutatakse, lisades talda spetsiaalsed, mikroklaasiga kummisegust detailid.
Ninal kummist kivikaitse.
Kaal 721 g., suurus 43.
Saabaste suurusvahemik 40-46.
>VAATA TOOTE VIDEOT
Copyright © Matkaja OÜ |