Tellimistingimused

Tellimistingimused


1. Tellimine

Tellimiseks palume välja valida sobiv  toode, vajadusel märkida ära mõõdud ning vajutada linki "LISA OSTKORVI". 
Ostu vormistamisel palume ära näidata oma kontaktandmed ja valida kättetoimetamise viis. Tellimuse toimetab kohale Eesti Post ehk Omniva. Tellimuse eest tasutakse kauba kättesaamisel postiasutuses või pakiautomaadis. Soovi korral saadame ettemaksuarve, mille tasumisel lähetame kauba. Vastavalt kliendi valikule saadame kauba teile lähimasse postiasutusse või Post24 pakiautomaati.

2. Tellimuse täitmise tähtaeg
Täidame teie tellimuse üldjuhul paari päeva jooksul alates tellimuse saamisest. Kui tellitud kaup puudub parasjagu meie laost ja me ei suuda täita tellimust märgitud aja jooksul, teatame sellest teile esimesel võimalusel.


3. Tellitud kauba vahetamine

Juhul, kui toode teile ei sobi, võite ostulepingust taganeda 14 päeva jooksul või vahetada selle ümber sobiva toote vastu. Tagastatav kaup viige samasse postiasutusse, kust see väljastati. Tagastatav või vahetatav kaup peab olema originaalpakendis, lisatud peab olema ka tootega kaasas olnud saateleht, millele palume märkida oma pangaarve number. Tagastatud kauba eest kanname raha üle Teie pangaarvele. Tagastatavast summast peetakse kinni kauba tagastamisega seotud kulud.

 

4. Pretensioonide esitamine

Kõikidele meie poolt müüdavatele  toodetele kehtivad garantiitingimused vastavalt VÕS-le. Vastavalt VÕS § 218-le vastutab müüja asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul asja üleandmisest ostjale. Tarbijalemüügi puhul eeldatakse, et kuue kuu jooksul asja ostjale üleandmise päevast ilmnenud lepingutingimustele mittevastavus oli olemas asja üleandmise ajal, kui selline eeldus ei ole vastuolus asja või puuduse olemusega.

 

Copyright © Matkaja OÜ |