Burrel S22WA 4G Burrel+ lainurk rajakaamera

Eestikeelse menüüga lainurk objektiiviga Burrel 4G kaamera. Lisaks saab kasutada mugavat Burrel + teenust, kus fotod või videod salvestatakse andmepilve, kust neid saab telefonis või arvutis vaadata.
Kiire andmeedastusega 4G võrgus töötav kaamera, mis salvestab ja saadab nii fotosid kui ka videosid. Raja- ja valvekaamera Burrel S22WA 4G on mõeldud jälgimaks loomade liikumist metsas ja põldudel. Sobib ka muudeks valvefunktsioonideks, näiteks maakodu jälgimiseks, tehnika valvamiseks jne.
Väga lihtne seadistada: sisestage SD mälukaart ja SIM kaart, kirjutage ekraanimenüüsse vastuvõttev meiliaaadress, registreerige kaamera Burrel+ teenuses ja kaamera ongi valmis tööks.
Kaamera salvestab mälukaardile kuni 24 MP fotosid ja videosid ning saadab fotod või videod mobiilsidevõrgu 4G vahendusel teie e-mailile või Burreli serverisse, kust saab konto omamisel neid vaadata. Samuti on salvestisi võimalik vaadata kaamera 2" LCD ekraanilt.
Kaamera töö on juhitav telefonilt saadetavate SMS-de või telefoniäpi abil.
Kaamera on automaatse liikumisanduriga ja töötab täiesti märkamatult.
Salvestab ka pimedas, inimsilmale nähtamatus infrapunases valguses. Kaamera on nn. "nähtamatute", mustade LED-idega.
Burreli kaamerad on võitnud maineka Soome ajakirja "Tekniikan maailma" rajakaamerate testi.
Kaameraga anname kaasa asjaliku eestikeelse kasutus- ja seadistusjuhendi. Vajadusel nõustame kaamera seadistamisel.
299,00 €
  • Rõivaste või jalanõude tellimisel palume sobiva suuruse leidmiseks sisestada kandja pikkus, kaal ja vööümbermõõt või jalanõudel labajala pikkus ja kinganumber. Tootjatel on erinevad numeratsioonid, seega teeme valiku Teie mõõtude ja valmistaja andmete põhjal.
 

 

 

 

Eestikeelne menüü.
Liikumisandur käivitab salvestamise täiesti märkamatult. Anduri tööraadius ideaaltingimustes kuni 25m, soovitame paigaldada kuni 10-12 m kaugusele valvatavast objektist. Reaktsiooniaeg ca 0,4 s.
Salvestab ka pimedas, infrapuna - LED lampide valguses. Infrapunane valgus on inimsilmale nähtamatu.
Kaamera on "nähtamatute", mustade LED-idega, millede töö jääb täiesti märkamatuks.
Salvestatakse digitaalsed fotod või videomaterjali, mida saab vaadata seadme ekraanilt või ühendatuna arvuti või teleriga.
Saadab vastavalt valitud reziimile fotod või videod 4G mobiilsidevõrgu vahendusel teie e-mailile või Burrel+ andmepilve.
Kaamera tööd on võimalik juhtida oma mobiiltelefonilt saadetavate SMS-de abil: sisse ja välja lülitada, tellida fotosid, muuta seadistusi jne. Samuti saab juhtida ka telefoni äpiga Burrel Control, mille leiate App Store-st või Google Play Store-st.
Salvestab pildistamise kuupäeva ja kellaaja.
Foto mahuks saab valida 3, 5, 8, 12 või 24 megapikselit.
Video resolutsioon WVGA, QVGA, 720 p, 1080 p..
Kasutab tööks Mikro-SD mälukaarti, maks 32 GB .
Kaamera tööpinge 12 V. Töötab patareidel või välisel, kaabliga ühendataval akul (ei kuulu komplekti).
Valmisolek looduses kuni 6 kuud.
Lai 110-kraadine vaatenurk.
Kinnituspunktid kaamera tagapinnal.
Väiksemõõtmeline ja märkamatu kaamera.
Garantii.
Copyright © Matkaja OÜ |