Alaska Superior Lady jahiülikond (metsapruun)

Ilmastikukindel ülikond sügis-talviseks jahihooajaks. Jope ja püksid on naiseliku lõikega, värvus metsapruun. Veekindel, hingav ja mittekahisev ülikond hoiab selle kandja kuivana ka kõige kehvema ilmaga. Ülikond on valmistatud pinnamaterjaliga kokku lamineeritud Rain-stop membraankangast, lisaks on see vett ja mustust hülgiva Hi-Dry tõõtlusega. LadyFit lõige annab ülikonnale hea istuvuse ja liikumisvabaduse. Komplekt on kerge ja mugav, sobib hästi liikuvaks jahiks. Ülikonnal on pehme ja hingav võrkvooder. Jopel on reguleeritav kapuuts, 4 sisemist ja 4 välimist taskut, sealhulgas raadiosaatjatasku.
279,00 €
160
220
70
150
55
160
  • Rõivaste või jalanõude tellimisel palume sobiva suuruse leidmiseks sisestada kandja pikkus, kaal ja vööümbermõõt või jalanõudel labajala pikkus ja kinganumber. Tootjatel on erinevad numeratsioonid, seega teeme valiku Teie mõõtude ja valmistaja andmete põhjal.
 

 

 

 

- Veekindel ja hingav Rain-Stop™ membraan ning vett ning mustust hülgiv Hi-Dry™ pinnatöötlus .
- Veekindlus 20 000 mm/H2O, hingavus 20 000 g/m²/24h.
- Kõik õmblused on teibitud.
- Pehme ja mittekahisev materjal, hingav ja pehme võrkvooder.
- Tugev ja vastupidav kangas.
- Jopel on 2 külje- ja 2 rinnataskut veekindlate tõmblukkudega (sealhulgas raadiosaatjatasku), sees 3 tõmblukuga taskut ning mahukas võrktasku.
- Jopel ja pükstel on tõmblukkudega tuulutusavad.
- Kapuuts on reguleeritav.
- Pükstel on 4 veekindlate tõmblukkudega taskut.
- Elastne ja reguleeritav värvel.
- Pükstel eelpainutatud põlvelõige.
- Säärtel pingutuspaelad.
- Kauba peale äravõetavad traksid (väärtus 25 €).
Copyright © Matkaja OÜ |