Chevalier Pointer Pro ülikond

Chevalier Pointer Pro on jahiülikond metsaskäikudeks kogu sügis-talvisel hooajal.
Selles on hästi ühendatud stiil, nägus disain ning tipptasemel funktsionaalsus.
Komplekt on valmistatud mittekahisevast, harjatud mikrokiust kangast, mis on kokku lamineeritud tuult ja vett pidava ning hingava Chevalite membraaniga.
Ülikonnal on palju mugavaid taskuid mahutamaks kõike jahil vajalikku, sealhulgas raadiosaatjatasku, sisemised padrunitaskud ning mahukas seljatasku.
449,00 €
55
160
70
150
160
220
  • Rõivaste või jalanõude tellimisel palume sobiva suuruse leidmiseks sisestada kandja pikkus, kaal ja vööümbermõõt või jalanõudel labajala pikkus ja kinganumber. Tootjatel on erinevad numeratsioonid, seega teeme valiku Teie mõõtude ja valmistaja andmete põhjal.
 

 

 

 

Ülikond on valmistatud hoolikalt valitud mikrofiiberkangast, mis on kokku lamineeritud vee- ja tuulekindla ning hingava Chevalite membraaniga. Sees hingav vooder.
Kahepoolselt avatava tõmblukuga jope. Kaenla all tõmblukuga tuulutusavad.
Jopel on veekindlate tõmblukkudega rinna- ja küljetaskud, klappidega küljetaskud, napoleon- ja põuetaskud ning mahukas seljatasku, mis sobib näiteks termose, varuriiete vms. paigutamiseks.
Jopel on trukid kapuutsi kinnitamiseks, mis on saadav eraldi.
Jopel on vöökohal ja all servas pingutuspaelad.
Püksid on elastse värvli ja eelpainutatud põlvelõikega. All ääres pingutamiseks veekindlad tõmblukud ning pingutuspael. Värvlil nööbid trakside kinnitamiseks.
Pükstel on küljetaskud, tõmblukuga taga- ja reietaskud, samuti reitel tõmblukuga tuulutusavad.
Kõik tõmblukud on juhtivalt tootjalt YKK, põhilised lukud on pritsmekindlad.
Värvus metsapruun.
Leidsime tooteid mis võivad teile meeldida!
Copyright © Matkaja OÜ |