Sitka Blizzard püksid

Blizzard püksid on välja töötatud liikumaks looduses ka kõige karmimates tingimustes. Komplektis Blizzard jopega saab soojustuse, mis on võrreldav magamiskotiga, olles samas kerge ja hingav. Tuule- ja veekindluse annab kahekihiline GORE-TEX® membraan, soojustuseks on maailma esimene vetthülgiv hübriidvatiin, mis koosneb pardi udusulgedest ja Primaloft kiudmaterjalist. Pinnamaterjal on tugev ja vastupidav. >VAATA TOOTE VIDEOT
749,00 €
55
160
70
150
160
220
  • Rõivaste või jalanõude tellimisel palume sobiva suuruse leidmiseks sisestada kandja pikkus, kaal ja vööümbermõõt või jalanõudel labajala pikkus ja kinganumber. Tootjatel on erinevad numeratsioonid, seega teeme valiku Teie mõõtude ja valmistaja andmete põhjal.
 

 

 

 

- GORE Optifade Open Country muster.
- Soojustuseks PrimaLoft® Down Blend vooder. See on hübriid sünteetilisest materjalist (40%) ja pardisulgedest (60%). PrimaLoft® on tänapäevane mikrofiibermaterjal, mis on vaikne ja väiksema mahuga, andes nii parema liikuvuse. See on maailma esimene vetthülgiv termovatiin.
- PrimaLoft® vatiinvooder on ümbritsetud kahest kihist GORE-TEX® membraanist, mille tulemusel jope on täielikult tuule-ja veekindel, samas säilitades hingavuse.
- Teibitud õmblused.
- Pinnamaterjaliks tugev ja vastupidav polüesterkangas.
- Vett ja mustust hülgiv DWR pinnatöötlus.
- Tugevdatud istmik .
- Külgedel 3/4 osas tõmblukud hõlbustavad pükste pealetõmbamist.
- Tõmblukuga küljetaskud ja klapiga reietaskud.
- Kõrgendatud seljaosaga värvel ja traksid hoiavad selja soojas.
Copyright © Matkaja OÜ |