Marttiini Condor jahinuga nülgimiskonksuga

Roostevabast terasest jahinuga. Tera pikkus 9 cm, üldpikkus 21 cm. Kummist käepide, nahast tupp. Hea jahinuga suuruluki soolestamiseks ja nülgimiseks. Konksu abil saab uluki kõhuõõnt mugavalt avada, kumer terakuju väldib mao lõhkumist. Konksu teritamiseks sobib peen ümar terituspulk.
49,90 €
  • Rõivaste või jalanõude tellimisel palume sobiva suuruse leidmiseks sisestada kandja pikkus, kaal ja vööümbermõõt või jalanõudel labajala pikkus ja kinganumber. Tootjatel on erinevad numeratsioonid, seega teeme valiku Teie mõõtude ja valmistaja andmete põhjal.
 

 

 

 

Martiini noad on valmistatud suurte tradistioonidega Soome tootja poolt. Terade materjal tuleb selle ala jutivatest tehastest Saksamaalt ja Prantsusmaalt.
Roostevabades terades kasutatakse kroomterast kroomisisaldusega 13% ja kõvadusega 53-54 HRC. Tera säilitab oma teravuse kaua. Soovitame seda teritada teemant teritajaga.
Käepideme valmistamiseks kasutatud kummisegu on sobiv kasutatamiseks toiduainete käitlemisel. Ergonoomilise kujuga käepide on masinaga pestav, lihtsalt hooldatav ja turvaline. See tundub mõnusalt soe ka külma ilmaga. Käepideme pinnaprofiil ja sõrmekaitse tagavad turvalise ja kindla hoide.
Copyright © Matkaja OÜ |